новини

З днем науки!

Шановні колеги! Рада СНТ ПДМУ вітає Вас з Всеукраїнським днем науки та бажає досягати омріяних вершин і мати можливості реалізовувати свій потенціал. Нехай наукова праця буде гідно оцінена. Вчіться і аналізуйте, мрійте і досліджуйте, а головне - досягайте бажаного!

XIII Республіканська науково-практична конференція "Проблемы и перспективы развития современной медицины" Вітаємо наших переможців!

6-7  травня 2021 року відбулась XIII Республіканська науково-практична конференція студентів и молодих вчених з міжнародною участю "Проблемы и перспективы развития современной медицины", в якій взяли участь студенти наукової групи кафедри психіатрії, наркології та медичної психології:  

Відбувся ІІ-й тур всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Фундаментальна медицина»

28 квітня 2021 року відбувся ІІ-й тур всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Фундаментальна медицина» англійською мовою.

Переможці II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Педіатрія»

Вітаємо з перемогою у Підсумковій науково-практичній конференції II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Педіатрія», яка відбулася в приватному вищому навчальному закладі “ Київський медичний університет” МОН України, 15 квітня 2021 року, студентку 13 групи 4 курсу медичного факультету №1 Матяж Дар’ю Сергіївну, яка отримала 1 місце з роботою на тему “Регіо

Пройшов ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт. Вітаємо наших переможців!

27 квітня 2021 року відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020 – 2021 навчальному році з галузі «Медицина», в якому взяла участь Ярославцева Анастасія "Неалкогольний стеатогепатит: роль у формуванні порушень ліпідного обміну і захворювань серцево-судинної системи" (науковий керівник - завідувачка кафедри внутрішньої медицини #1,

Міжнародний вебінар "Involving students effectively - what happens and how it improves universities: international perspectives"

19 квітня 2021 року представники Студентського Наукового Товариства, а саме: Євтушок Владислав, Єнгаличев Тимур, Карпік Зоряна, Семеняк Таїсія та  Копитько Назар - були слухачами на міжнародному вебінарі "Involving students effectively - what happens and how it improves universities: international perspectives".

Керівництво з оформлення робіт для участі у конкурсі на здобуття премії НАМН для студентів

Шановні колеги!
Для кращого розуміння вимог та правил оформлення робіт на конкурси наукових робіт пропонуємо Вам ознайомитись з відповідними гайдлайнами. Нагадуємо, що до 10 травня відбувається прийом робіт на конкурс Президії Національної академії медичних наук України та Асоціації працівників медичних вузів України, тому закликаємо усіх бажаючих спробувати себе!

Студентська сесія IV національного конгресу з клінічної імунології , алергології та імунореабілітації

Вельмишановні колеги!
Запрошуємо студентів медико-біологічного профілю  до участі в IV Національному конгресі з клінічної імунології,  алергології та імунореабілітації.

Загальні збори старост студентських наукових груп.

15 квітня 2021 року відбулися загальні збори старост студентських наукових груп. Під час онлайн засідання обговорено звіт за минулий навчальний рік та основні аспекти діяльності у майбутньому. Було заслухано 6 кандидатів на посаду голови Ради СНТ: Тимур Єнгаличев, Назар Копитько, Юлія Куйовда, Ліна Катриченко, Владислав Євтушок та Марія Мись.