Конкурс наукових робіт у сфері вищої освіти для студентів і молодих вчених

Дедлайн подачі заявки 15 лютого 2016 р.

Веб-посилання http://www.edu-trends.info/

Організатор Науково-популярний сайт Освітні тренди

Винагорода 1 000-3 000 грн

 

Конкурс наукових робіт у сфері вищої освіти для студентів і молодих вчених

Науково-популярний сайт «Освітні тренди» бажає відзначити найкращі наукові роботи студентів та молодих вчених, присвячені дослідженню сучасного стану і пошуку ефективних шляхів реформування вищої освіти в Україні.

Тому ми вирішили приєднатися до Х Всеукраїнського молодіжного конкурсу «Новітній інтелект України» як партнери і оголосити в його рамках Спеціальну конкурсну номінацію у сфері досліджень вищої освіти!

Для участі у Спеціальній конкурсній номінації від сайту «Освітні тренди» необхідно підготувати конкурсну наукову роботу на довільну тему, яка відповідає напряму

«Розвиток та реформування вищої освіти в Україні» і подати її разом з анкетою учасника (додається) на Х конкурс «Новітній інтелект України» шляхом надсилання на електронну адресу konkurs.niu@gmail.com (з поміткою в темі листа «Спеціальна номінація від сайту «Освітні тренди»).

Робота повинна бути виконана українською мовою обсягом не більше 12 сторінок формату А4 (шрифт Times New Roman, 14 розмір, інтервал між рядками — 1,5). Анотацію роботи надавати не потрібно.

У Спеціальній конкурсній номінації можуть взяти участь роботи, написані на зазначену тему студентами, аспірантами, молодими дослідниками віком до 35 років. Робота може бути виконана у співавторстві.

Термін подання робіт на конкурс – до 15 лютого 2016 року.

За новинами конкурсу слідкуйте на сайтах Конкурсу Новітній інтелект України та Освітні тренди за посиланням http://www.edu-trends.info/