Склад

Куратор СНТ

проф. Непорада К.С.

 Непорада Каріне Степанівна

Доктор медичних наук, професор. Завідувач кафедри біологічної та біоорганічної хімії.

(вул. Шевченка, 23, адміністративний корпус УМСА, 4 поверх, кафедра біологічної та біоорганічної хімії)

 

 

 

Голова Ради СНТ

Шкодіна

 Шкодіна Анастасія Дмитрівна

Студентка 6 курсу медичного факультету №1.

Протягом 2015 - 2017 років була тренером Полтавської збірної команди у Всеукраїнському турнірі юних хіміків.

У 2016 році  стала переможцем міського та обласного етапів Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика.

У 2017 – переможець підсекції латинська мова на Всеукраїнській студентській науковій конференції "Погляд майбутніх лікарів на сучасну медицину", м. Полтава.

Має дипломи за неординарний розв'язок завдань і за оригінальний підхід до вирішення практичного туру Всеукраїнської студентської олімпіади з хімії.

У 2018 р. - переможець секції морфологія на Всукраїнській студентській науковій конференції «MEDSCOP 2018», м.Полтава, та секції експериментальна медицина XXII Міжнародного медичного конгресу студентів та молодих вчених, м.Тернопіль; учасник Загальноуніверситетської конфереренції студентів та молодих вчених, м.Львів, та Науково-практичної конференції студентів та молодих вчених з міжнародною участю «Інновації в медицині», м. Івано-Франківськ, голова комітету охорони здоров’я UMSA Poltava, лауреат премії НАМН за значні успіхи в навчанні.

2019 р. - переможець секцій морфологія та клінічна медицина №3 на Всукраїнській студентській науковії конференції «MEDSCOP 2018», м.Полтава, секції експериментальна медицина XXIII Міжнародного медичного конгресу студентів та молодих вчених, м.Тернопіль, секції неврології Міжнародної конфереренції студентів та молодих вчених «LYSICON 2019», м.Львів, секцій патоморфології та патофізіології всеукраїнської конференції «Перший крок в науку-2019», м. Вінниця, секції психіатрії науково-практичного медичного конгресу студентів та молодих вчених «Медицина ХХІ сторіччя», м.Краматорськ, секцій патоморфології та неврології Республіканської наукової конференції студентів і молодих вчених «Проблеми і перспиктиви розвитку медицини», м.Гомель (Білорусь), переможець 81-ї міжнародної студентської науково-дослідної конференції "Асклепіус", м.Тбілісі (Грузія), учасник Молодіжної анестезіологічної конференції «Тріщинські читання».

2020 р. - переможець секції експериментальна медицина XXIV Міжнародного медичного конгресу студентів та молодих вчених, м.Тернопіль, учасник Буковинського міжнардного медико-фармацевтичного конгресу студентів і молодих вчених, м. Чернівці, учасник 16th International and 58th Polish Conference «Juvenes pro Medicina 2020», м. Лодзь (Польша), учасник конференции студентов и молодых ученых, посвященный 80-летию со дня рождения профессора Болтрукевича С. И. , м. Гродно (Білорусь), учасник MedAll International virtual medical conference 2020, м. Бушмілс (Ірландія).

Член СНГ кафедр патофізіології, патологічної анатомії з секційним курсом, нервових хвороб з нейрохірургією та медичною генетикою, психіатрії, наркології та медичної психології, анестезіології та інтенсивної терапії.

Кількість публікацій – 39.

Коло наукових інтересів: дослідження синдрому системної запальної відповіді, морфофункціональних особливостей нюхового аналізатора  та епіфізів людини, порушення емоційно-вольової сфери у пацієнтів з аддикціями, психопатологічні прояви пацієнтів з розсіяним склерозом та хворобою Паркінсона, особливості нейрометаболізму, медицина сну.

Контакти:

моб.: +380997182220,

email: ad.shkodina@gmail.com

Заступник голови Ради СНТ

1

Ющенко Яна Олександрівна

Студентка 3 курсу стоматологічного факультету

2018-2019 р.: диплом ІІ ступеня в Міжнародному мовно-літературному конкурсі ім Т.Г Шевченка,3 етап; диплом ІІІ ступеня ,4 етап; диплом І ступеня XIX Міжнародного конкурсу знавців української мови, 3 етап,м. Полтава; диплом І ступеня в секції «іноземна мова» Всеукраїнської студентської наукової конференції «MEDSCOP 2019”,м. Полтава; диплом за неординарне вирішення задач на Всеукраїнській студентській олімпіаді з медичної біології, м. Чернівці.

2019-2020 р.: диплом І ступеня ХХ Міжнародного конкурсу з української мови ім.Петра Яцика, 3 етап, диплом ІІІ ступеня 1-ї Міжнародної студентської наукової конференції "IMEDSCOP 2020".

Член СНГ кафедр пропедевтики терапевтичної стоматології, пропедевтики хірургічної стоматології, біологічної та біоорганічної хімії, кафедри іноземних мов з латинською мовою та медичною термінологією, патофізіології

Кількість публікацій: 9

Коло наукових інтересів: Вивчення патологій СНЩС, хірургічна стоматологія, щелепно-лицева хірургія.

Контакти:

моб.: 0930294239,

еmail: yana.yushchenko39@gmail.com

Секретар Ради СНТ

123

Євтушок Владислав Вікторович

Студент 3 курсу стоматологічного факультету 

3 місце олімпіада з біології 2018 Чернівці

Член СНГ: Біохіміі, Психіатрії, наркології та медичної психології

Контакти:

моб: +380969333212

email: razor512dark@gmail.com

МПВнтвІВ