Новини

3rd International Conference on Dentistry & Oral Health

“3rd International Conference on Dentistry & Oral Health”

Chennai, India

Earlybird registration: 31/05/21
Дедлайн подачі тез: 21/06/21
Дата проведення: 21-22/08/21

Форма проведення: онлайн
Участь: 49$
Мова: англійська

Онлайн конференція Clinical Annual Scientific Experience (CASE) 2021

Шановні студенти, колеги, друзі!

Ми переконані, що літо - це чудовий час ділитись цікавими спостереженнями та корисним досвідом в медицині. Саме тому раді оголосити Вам про проведення Clinical Annual Scientific Experience (CASE) 2021.

Конференція відбудеться 18 червня 2021 р. у дистанційному режимі (онлайн-формат, платформа Google Meet).

З днем науки!

Шановні колеги! Рада СНТ ПДМУ вітає Вас з Всеукраїнським днем науки та бажає досягати омріяних вершин і мати можливості реалізовувати свій потенціал. Нехай наукова праця буде гідно оцінена. Вчіться і аналізуйте, мрійте і досліджуйте, а головне - досягайте бажаного!

XIII Республіканська науково-практична конференція "Проблемы и перспективы развития современной медицины" Вітаємо наших переможців!

6-7  травня 2021 року відбулась XIII Республіканська науково-практична конференція студентів и молодих вчених з міжнародною участю "Проблемы и перспективы развития современной медицины", в якій взяли участь студенти наукової групи кафедри психіатрії, наркології та медичної психології:  

Відбувся ІІ-й тур всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Фундаментальна медицина»

28 квітня 2021 року відбувся ІІ-й тур всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Фундаментальна медицина» англійською мовою.

Переможці II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Педіатрія»

Вітаємо з перемогою у Підсумковій науково-практичній конференції II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Педіатрія», яка відбулася в приватному вищому навчальному закладі “ Київський медичний університет” МОН України, 15 квітня 2021 року, студентку 13 групи 4 курсу медичного факультету №1 Матяж Дар’ю Сергіївну, яка отримала 1 місце з роботою на тему “Регіо

Пройшов ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт. Вітаємо наших переможців!

27 квітня 2021 року відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020 – 2021 навчальному році з галузі «Медицина», в якому взяла участь Ярославцева Анастасія "Неалкогольний стеатогепатит: роль у формуванні порушень ліпідного обміну і захворювань серцево-судинної системи" (науковий керівник - завідувачка кафедри внутрішньої медицини #1,

Міжнародний вебінар "Involving students effectively - what happens and how it improves universities: international perspectives"

19 квітня 2021 року представники Студентського Наукового Товариства, а саме: Євтушок Владислав, Єнгаличев Тимур, Карпік Зоряна, Семеняк Таїсія та  Копитько Назар - були слухачами на міжнародному вебінарі "Involving students effectively - what happens and how it improves universities: international perspectives".

Керівництво з оформлення робіт для участі у конкурсі на здобуття премії НАМН для студентів

Шановні колеги!
Для кращого розуміння вимог та правил оформлення робіт на конкурси наукових робіт пропонуємо Вам ознайомитись з відповідними гайдлайнами. Нагадуємо, що до 10 травня відбувається прийом робіт на конкурс Президії Національної академії медичних наук України та Асоціації працівників медичних вузів України, тому закликаємо усіх бажаючих спробувати себе!