новини

3rd international Translational Medicine Congress of Students and Young Physicians - OSCON

WHAT? 3rd international Translational Medicine Congress of Students and Young Physicians - OSCON
WHEN? 19 - 20 March, 2021
WHERE? Online and in Osijek, Croatia
FEE? Active Participants €20
Passive Participants €25
Abstract deadline? 11 January 2021
Ambassador Code? 57AK00

🔥SUMMER SCHOOL ALERT🔥

What? Summer School “Health & Globalization”
           Summer School "Sexual & Reproductive Health & Rights" When? 4th - 15th July, 2021
Where? ONLINE and in Ghent, Belgium
Price? Online - €75
           Plus - €550 (includes accommodation, meals, educational & social activities) 

Zagreb International Medical Summit, ZIMS 2020

1-5 грудня у м. Загреб (Хорватія) відбувся - Zagreb International Medical Summit, ZIMS 2020, у якому взяли участь студенти медичного факультету №1:
1. Мариняк Дар’я з доповіддю «Study of bloodstream of the white rats stomach and small intestine» (науковий керівник - доцент кафедри анатомії людини к.мед.н. Гринь В.Г.)

Можливості стипендіальної програми «Завтра.UA»

9 грудня в онлайн форматі на платформі ZOOM стипендіати «Завтра.UA (http://xn--80aafs1cl.ua)» Maksym Skrypnyk та Nana Shkodina розкажуть про можливості стипендіальної програми. 

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт МОН України

Запрошуємо до участі у І турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт МОН України, який у 2020-2021 н. р.

Рейтинг СНГ кафедр УМСА за 2020 рік

Щорічно наприкінці року Рада СНТ УМСА підбиваючи підсумки, на підставі звітів студентських наукових груп кафедр УМСА підраховує їх рейтинг за 2020 рік. Варто відзначити, що в цьому році до рейтингу увійшли усі діючі студентські наукові групи. 

International Medical Students Congres in Lublin - LIMC 2020

26-28 листопада у м.Люблін (Польща) відбулася International Medical Students Congres in Lublin - LIMC 2020. У ній взяли участь з доповіддю "Morphological aspects of parodontal pathology" студентка 5 курсу стоматологічного факультету  Тетяна Масюкова (наукові керівники — асистенти кафедри терапевтичної стоматології, к. мед. н. Костиренко О.П. та к.мед.н.

Міжнародна конференція молодих науковців AYMSConf 2020

26-28 листопада у м.Люблін (Польща) відбулася International Medical Students Congres in Lublin - LIMC 2020. У ній взяли участь:
1.  "Morphological aspects of parodontal pathology" студентка 5 курсу стоматологічного факультету  Тетяна Масюкова (наукові керівники — асистенти кафедри терапевтичної стоматології, к. мед. н. Костиренко О.П. та к.мед.н. Котелевська Н.В.), 

IMEDSCOP 2021: Реєстрацію відкрито!

Рада СНТ УМСА запроошує до участі у 2-й Міжнародній студентській науковій конференції "International Medical Students Conference in Poltava (IMEDSCOP) 2021", яка присвячена 100-річчю Української медичної стоматологічної академії і явідбудеться 25-26 березня 2021 року у форматі онлайн. 

Завершено третю Школу молодого науковця

Завершила свою роботу Школа молодого науковця 3.0, організована Студентським науковим товариством УМСА. Цього року у зв'язку з епідемічною ситуацією усі засідання відбулися у форматі онлайн. Приємно відзначити, що захід набув всеукраїнського масштабу та об'єднав зацікавлених студентів, інтернів, аспірантів та асистентів з УМСА, ІФНМУ та ХНМУ.