групи

Рейтингова оцінка діяльності СНГ

Пропонуємо до Вашої уваги затверджений план рейтингової оцінки діяльності студентських наукових гуртків та план оформлення звіту.

З повагою, Рада СНТ УМСА.

Рейтинг СНГ 2018

Шановні колеги!
Рада СНТ УМСА пропонує до Вашої уваги проект рейтингової оцінки студентських наукових груп, що створений з метою висвітлення їхньої діяльності.

Рейтинг СНГ за 2018 рік створено відповідно до поданого проекту та за підсумками звітів роботи СНГ, що були надані старостами в Раду СНТ. Студентські наукові групи, що не ввійшли до рейтингу мають оцінку - 0.

Пропозиції щодо змін та зауваження приймаються на електронну адресу: umsa.snt@gmail.com

Відбувся день відкритих дверей СНГ!

4 жовтня відбувся довгоочікуваний День відкритих дверей наукових груп, де 35 старост змогли висвітлити роботу, досягнення, анонсувати плани діяльності своїх СНГ. Промовці лаконічно описали всі аспекти, що можуть цікавити потенційних гуртківців, та залишили свої контактні дані. Якщо раптом Ви не встигли записати заповітний номер - ця інформація доступна лише за один клік.

СНГ внутрішньої медицини №2

7 жовтня відбулися другі збори СНГ внутрішньої медицини №2 на чолі зі старостою - Катериною Грінченко та лектором Мохначевим О.В. на тему «Основи ЕКГ. Частина ІІ», на якому були присутні 40 студентів 4-6 курсів. Бажаючих долучитися запрошуємо 21.10 об 11:30 і просимо сповістити про це старосту або поставити + під новиною на сторінці лектора у мережі Фейсбук https://www.facebook.com/a.mokhnachew. Місце наразі уточнюється.

Нова студентська наукова група!

Шановні студенти, багато хто з вас цікавився СНГ з судової медицини, тож раді вам повідомити, що з цього року група працює. Староста - Ткаченко Катерина 0958737965. Куратор СНГ - Нікіфоров Артем Генадійович.
Долучайтеся!

Коротко про оформлення роботи СНГ

25 вересня відбулися збори старост студентських наукових груп, де було оголошено про рекомендований порядок ведення роботи. Новим положенням Рада СНТ спробувала спростити раніше задокументований спосіб оформлення діяльності. Відтепер групам не потрібно робити протоколи з кожного засідання, що було зазначено в попередніх вимогах, староста лише повинен здавати семестрові та річні звіти в цифровому чи друкованому форматі.

Контактні дані старост СНГ

Шановні студенти! Рада СНТ пропонує вашій увазі зведений список старост усіх студентських наукових груп з їх контактними номерами. Щодо всіх питань членства у групах звертатися саме до них. Приєднуйтеся до студентської наукової спільноти нашої Альма-матер!

Відбулися збори старост СНГ!

25 вересня відбулися загальні збори старост СНТ. На якому старости презентували план роботи гуртка на 2018-2019 н.р., інформацію щодо можливості проведення МК (майстер-класів) упродовж навчального року та склад студентської наукової групи.

День відкритих дверей СНГ

Ти активний та амбіційний? Мрієш займатися наукою?

Саме для тебе 4 жовтня 2018 року у лекційній аудиторії №2 (4 поверх, адм. корпус) о 16:00 День відкритих дверей СНГ!

СНГ - це студентські наукові групи, що діють на всіх кафедрах академії. Саме тут ти маєш нагоду здійснити свою мрію і розпочати свій науковий шлях.

Приходь та приєднуйся до числа студентів-науковців нашої Альма-матер!

Загальні збори старост СНГ

Шановні колеги!

Рада Студентського наукового товариства УМСА запрошує старост студентських наукових груп на загальні збори, що відбудуться 25 вересня 2018 року о 16:00 в лекційній аудиторії №7 (3 поверх, лаб. корпус).

Староста має мати при собі:
План роботи СНГ на 2018-2019 н.р.
✅Інформацію щодо можливості проведення МК впродовж начального року.
Склад студентської наукової групи.