Перемога на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт МОН України у галузі наук «Клінічна медицина»

21-22 березня на базі Буковинського державного медичного університету (БДМУ) відбулася підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2016-2017 навчальному році у галузі наук «Клінічна медицина».

За результатами рецензування наукових робіт, відповідно до Положення про Конкурс, ВДНЗ «УМСА» представляли студенти Скрипка Н.О. Особливості діагностики та терапії уражень органів ШКТ у пацієнтів, що знаходяться на програмному гемодіалізі (доц. Ткаченко Л.А.), Киричук В.В. Застосування комп’ютерного фоноспірографа для діагностики бронхообструкції у передчасно народжених дітей з бронхолегеневою дисплазією (Артьомова Н.С.), Агашков Є.О. Клініко-патогенетичні особливості перебігу не госпітальної пневмонії в осіб похилого і старечого віку (доц. Треумова С.І., доц. Петров Є.Є.), Томенко В.В. Клініко-епідеміологічні особливості грипу у вагітних полтавської області (Котелевська Т.М.), Ткаченко М.К. Застосування модифікованих таблиць EDTRS з українськими оптотипами в обстеженні офтальмологічних хворих (проф. Безкоровайна І.М), Скрипник Р.І. Особливості оцінки предикторів розвитку та клінічних характеристик рецидивування неспецифічного виразкового коліту (доц. Маслова Г.С.)

Під час Конкурсу відбулося два секційних засідання, на яких було заслухано 30 доповідей за матеріалами студентських наукових робіт, які претендували на перемогу.

За результатами оцінювання виступів учасників конференції та відгуків рецензентів, члени журі визначили 16 кращих студентських наукових робіт, серед яких було відзначено дипломом ІІ ступеня Скрипника Романа та дипломом ІІІ ступеня Скрипку Наталю.

Переможці конкурсу своїм успіхам завдячують своїм науковим керівникам: завідувачу кафедри внутрішньої медицини №1 доценту Маслової Г.С. та доценту кафедри внутрішньої медицини №2 Ткаченко Л.А.

Детальніше www.bsmu.edu.ua/uk/news/events/5607-vseukrainskiy-konkurs-studentskyh-na...

Рада НТС ВДНЗУ «УМСА».