7-й Академічний конкурс "Лікарі з гумором"

У четвер в академії відбувся 7-й Академічний конкурс "Лікарі з гумором". Дві команди найкмітливіших студентів-медиків змагалися за перемогу у запеклій боротьбі. Найскладніша частина конкурсу, а саме запитання з дисциплін були підготовлені радою СНТ спільно з кафедрою інфекційних хвороб з епідемілогією (доц. Котелевська Т.М.), кафедрою психіатрії, наркології та медичної психології (ас. Бойко Д.І.), кафедрою анестезілогії з інтенсивною терапією (ас. Холод Д.А.), кафедрою соціальної медицини, громадського здоров'я, організації та економіки охорони здоров'я з лікарсько-трудовою експертизою (викл. Товстяк М.М. ) та кафедрою хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії з пластичною та реконструктивною хірургією голови та шиї (проф. Аветіков Д.С.).

Команда "Індиферентна глюкоза", що складалася з капітана команди Чикор Марії та Малєжик Єлизавета, Котуз Максим, Тишкевич Варвара, Єфимчук Даніїл, Кундицький Андрій та Дмитренко Катерина, виступили з гаслом справжнього студента "3 так 3, 5 так 5".

Команду "Бронхоекстаз" очолив студент стоматологічного факультету Давід Давітян, з яким пліч-о-пліч грали Бутиріна Ірина, Жага Олена, Деменко Інна, Загоранська Надія, Процак Анастасія та Гордієнко Костянтин.

Участникам довелося відповісти на питання трьох секцій з дисциплін, пограти в крокодила, здогадатися, що в чорному ящику та відповісти на каверзне запитання від голови СНТ Шкодіної Анастасії. Команди оцінювали проф. Аветіков Д.С., проф. Костенко В.О., студенти Кравченко Вікторія, Шепетько Юлія та Мамай Олександр. Під час підрахунку балів для присутніх був сюрприз у вигляді музичної відео-лекції з основ імунології від Глена Волкенфелда, викладача Вищої школи Берклі. Усіх участників було відзначено сертифікатами та купонами на безкоштовний квиток в кінотеатр "Візоріа".

За результатами підрахунку балів переможцями було визначено команду "Бронхоекстаз", які отримали сетифікати від медичного центру "Медіон", призи від Ради СНТ та традиційну сову від капітана команди-переможця попереднього конкурсу Шепетько Юлії.