Проведено V академічний конкурс "Лікарі з гумором" для 4-6 курсів

29 листопада в стінах нашої альма-матер відбувся традиційний академічний конкурс «Лікарі з гумором» для старших курсів. Цього року він був двомовним, українсько-англійським.

Ведучі Марія Чикор та Olamide Michael Ajala впевнено та захоплююче відкривали сцену.

А команди були наступні:
2 місце - «Перший медичний», капітан Головко Дмитро, учасники: Помилой Олександр, Заєць Юлія, Ярославцева Анастасія, Фарбітник Інна, Стойчева Катерина, Розмовенко Гліб, Лошаков Геннадій;

3 місце - «Коліна пінгвіна», капітан Давид Давітян, учасники: Гриценко Анна, Шевчук Ангеліна, Процак Анастасія, Нечпай Анастасія, Деменко Інна, Alakaylah Amro, Haethm Gdaeh ;

І наші переможці - «День і ніч», капітан Полієнко Антон, учасники: Вітько Анна, Шамонін Максим, Кондрух Наталія, Borsah Loretta, Ngassa Vincent, Augusta Coker, Esotu Obinna Sidney .


Всі колективи працювали злагоджено, вправно, а головне - з гумором. До нагородження було запрошено попередню переможну команду - «Медики-кумедники». Капітан Георгій Аветіков урочисто передав сову - незмінний символ мудрості та конкурсу «Лікарі з гумором». А ми сподіваємось, що незабаром вона перейде до рук нових команд, сміливих, кмітливих та веселих. Зустрінемось навесні на наступному конкурсі!