Коротко про оформлення роботи СНГ

25 вересня відбулися збори старост студентських наукових груп, де було оголошено про рекомендований порядок ведення роботи. Новим положенням Рада СНТ спробувала спростити раніше задокументований спосіб оформлення діяльності. Відтепер групам не потрібно робити протоколи з кожного засідання, що було зазначено в попередніх вимогах, староста лише повинен здавати семестрові та річні звіти в цифровому чи друкованому форматі.

У своєму складі СНГ може мати від трьох учасників та наукового куратора – ця команда проводить збори з обговоренням доповідей, клінічними розглядами, пошуком наукових цікавинок, та неймовірно довгий та варіабельний перелік можливостей далі.

На офіційному сайті СНТ буде створено персональну сторінку для кожної групи – для знайомства, висвітлення досягнень, підтримки та поширення здобутків, та загальної пропаганди знань і науки серед молоді. Бажано подавати короткі анонси та повідомлення про проведення заходів для популяризації власне наукових груп. 

Хотілося б окремо зазначити перелік документів для наукового відрядження: запрошення на захід і заява на ім’я ректора з підписами куратора СНТ проф. Непоради Каріне Степанівни та декана факультету. Також необхідно заздалегідь подавати роботу на перевірку з антиплагіатом для отримання протоколу Ради СНТ.

Бажаємо всім успішно пірнути в наукову діяльність і знайти всі скарби таємничого океану знань!

З повагою,

Рада СНТ.