Новини

Відбулася 90-а науково-практична конференція студентів та молодих вчених з міжнародною участю "Інновації в медицині та фармації"

Відбулася 90-а науково-практична конференція студентів та молодих вчених з міжнародною участю "Інновації в медицині та фармації", що присвячується 75-річчю з дня заснування Івано-Франківського національного медичного університету, під час якої здовачка освіти УМСА Єлизавета Стаднік отримала диплом ІІ ступеня за доповідь на тему "АНАЛІЗ ДИНАМІКИ ЗМІН CRAB КРИТЕРІЇВ У ПАЦІЄНТІВ ІЗ ВПЕРШЕ ДІАГНОСТ

Програми кандидатів на посаду голови Ради СНТ

Залишилось 10 днів до загального засідання студентського наукового товариства та виборів голови, заступника голови та секретаря Ради СНТ. Пропонуємо Вам ближче познайомитись з нашими кандидатами та їхніми планами на майбутнє нашого товариства☺️

Підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі Стоматологія

Шановні колеги! Пропонуємо вам ознайомитись з підсумками другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі Стоматологія. У прикріплених файлах Ви можете знайти бланки і результати оцінювання учасників, роботи переможців та звіт і протокол засідання галузевої комісії.

Кандидат на посаду голови ради СНТ

Шановні колеги!
Інформуємо, що 15 квітня 2021 року відбудуться вибори голови ради СНТ. Для голосування запрошуються члени ради СНТ та старости усіх студентських наукових груп. Посилання для підключення буде надіслано на електронні адреси. 
Для участі у конкурсі на посаду голови ради СНТ зареєстровано 6 кандидатів:
Владислав Євтушок;
Ліна Катриченко;

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт МОН України з галузі "Стоматологія"

1 квітня в Українській медичній стоматологічній академії відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт МОН України з галузі "Стоматологія", який було проведено в онлайн-форматі. Відео-конференція зібрала учасників з 8 ЗВО України: Буковиньского державного медичного університету, Вінницького національного медичного універитету ім. М.І.

Студенти УМСА взяли участь у роботі Міжнародної студентської конференції Riga Stradinis University

Студенти УМСА взяли участь у роботі Міжнародної студентської конференції Riga Stradinis University у Латвії, що відбулася 22-23 березня 2021 р.

International Virtual Medical conference 2021

13 березня у Північній Британії відбулася International Virtual Medical conference 2021. До усної доповіді було обрано роботу Фам Туан Ань та Юлії Куйовди на тему "Respiratory support and neurocognitive impairment after acute respiratory distress syndrome by COVID-19".

Конкурс на здобуття премій для студентів за 2020-2021 навчальний рік. 

Президія Національної академії медичних наук України та Асоціація працівників медичних вузів України оголошують конкурс на здобуття премій для студентів за 2020-2021 навчальний рік. 
На конкурс направляються науково-дослідні роботи, а  також серії опублікованих робіт з єдиної тематики, відкриття та винаходи. 

IMEDSCOP 2021: підсумки

25-26 березня 2021 р. відбулася 2-га Міжнародна медична студентська наукова конференція "International Medical Students Conference in Poltava (IMEDSCOP) 2021". У конференції взяли участь 145 доповідей, з яких 43 з іниших ЗВО України та 20 з інших країн світу.