Групи

4-е засідання СНГ з хірургічної стоматології та ЩЛХ.

8.11.18 відбулись IV засідання СНГ з хірургічної стоматології та ЩЛХ. На якому професор Аветіков Д. С. провів МК з теми «Діагностика та лікування дисфункцій СНЩС». В зв‘язку з поширеністю даної проблеми серед суспільства і зацікавленістю студентів в цій темі, було вирішено продовжити МК на наступному засіданні. Котре відбудеться 22.11.18 в 2 клінічній залі. З собою мати змінне взуття, халат+шапочка, фонендоскоп.
До нових зустрічей!

СНГ з гістології

Сьогодні, 12.11.18, відбулася лекція з гістології, ембріології та цитології на тему: «Розвиток, будова паренхіматозних органів та залоз зовнішньої секреції». Лектор Стецук Валерій Евгенійович.

СНГ кафедри ортопедичної стоматології з імплантологією

Цифрова стоматологія на сьогоднішній день є невід'ємним атрибутом сучасної стоматологічної клініки. Вона включає в себе використання комп'ютерного моделювання зубів, абатментів, виготовлення хірургічних шаблонів для установки імплантатів і багато чого іншого на підставі даних комп'ютерної томографії та сканування (внутриротового, або сканування моделей). Завдяки навчальному центру Perio Art Academy та особисто Ростиславу Олійнику СНГ кафедри ортопедичної стоматології з імплантологією мало змогу поринути у світ цифрових технологій.

СНГ з інфекційних хвороб

29.10 відбулися збори СНГ з інфекційних хвороб; тема: «Сказ: етіологія, епідеміологія, клініка, діагностика. Сучасна позиція ВООЗ щодо прорабічної профілактики»
Лектор: Котелевська Т. М.