Рада

Х-ий Всеукраїнський з'їзд голів студентських наукових товариств та товариств молодих вчених медичних та фармацевтичних ВНЗ України

16-20 жовтня голова Ради СНТ - Шкодіна Анастасія та член науково-теоретичного відділу Ради СНТ - Степанченко Ірина відвідали Х-ий Всеукраїнський з'їзд голів студентських наукових товариств та товариств молодих вчених медичних та фармацевтичних ВНЗ України, на якому були представлені 11 закладів вищої освіти. Голови СНТ та ТМВ презентували діяльність своїх організацій.

Збори Ради НТС

                                                               Шановні студенти!

До вашої уваги рішення засідання НТС від 31.05.2018 року, де було обговорено план роботи, структуру та розподілено обов`язки серед нових членів товариства :

Звіт та статистичні дані роботи наукового товариства студентів за період головування радою студ. Левицького Георгія 2013-2017 роки.

Звіт та статистичні дані роботи наукового товариства студентів за період очолювання ради НТС студ. Левицьким Георгієм з  2013 по 2017 рр.

Висловлюю слова пошани та вдячності Раді НТС, куратору НТС проф. Непораді К.С., проректору з наукової робти проф. Кайдашеву І.П., ректору академії, проф. Ждану В.М. та всім, хто приймав участь у створенні та підтримці діяльності наукового товариства протягом цих продуктивних 5-ти років!

Надихай. Втілюй. Навчайся.

Scientia potentia est.

Перемога на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт МОН України у галузі наук «Клінічна медицина»

21-22 березня на базі Буковинського державного медичного університету (БДМУ) відбулася підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2016-2017 навчальному році у галузі наук «Клінічна медицина».

День Знань в академії! Рада НТС вітає усіх студентів зі святом!

Шановні першокурсники, студенти, колеги! Рада наукового товариства студентів вітає вас з початком навчання у лоні академії! Бажаємо щоб кожний крок спонукав вас на досягненні мети - стати професійним лікарем та людиною! Творчих успіхів, багажу знань, вмінь та натхнення!

З повагою, Рада НТС

Відстежуйте актуальні новини з наукової студентської діяльності в групі vk.com/snt.umsa

Поправки до положення Про рейтинг студентів ВДНЗУ "УМСА"

Командою ради НТС УМСА були запропоновані поправки до положення Про рейтинг студентів ВДНЗУ "УМСА". Нещодавно вони були затверджені на Вченій раді академії.

До уваги учасників! Рецензування ваших робіт перед участю на Всеукраїнській студентській науковій конференції з 2015 року

Шановні колеги! З цього року, для підтримання відповідності конференції рівню та статусу Всеукраїнської в положенні про конференцію внесені суттєві зміни. Відтепер до усної доповіді допускаються тільки ті роботи, які пройшли попередньо перевірку на новизну, актуальність та самостійність виконання. Перевірка робіт буде  здійснюватися відповідальними особами з числа членів оргкомітету. Аналіз буде базуватися на основі відкритих репозиторіїв наукової інформації, в т.ч. баз pubmed та cyberleninka, наукових видань академії. Деталі.

Збори НТС переносяться на 12 січня 2015 року. З новорічними святами, шановні колеги! 

Доброго Дня! Всіх з Різдвом та Новорічними Святами! Успіхв, натхнення, волі, вміння, творення та миру!

12 січня 2015 року відбудутья Збори НТС у 7 аудитрії о 17:00. Перш за все розглянемо проект "Лікарі з гумором".

Що потрібно приготувати:

Для конкурсу в кінці лютого (Лік. ф-т 4-6 курси, Стом. ф-т 4-5 курси)

1. 15 тестів з "Крок-2" від наукової групи на відбірковий етап конкурсу. Дисципліни:

Стоматологічний ф-т: