Навчальний табір в Києві НАКМА 19-25.10.2015

Оголошено набір учасників для навчального табору в Києві (19-25.10.2015)

Країни-учасниці: Німеччина, Україна.

Проект буде реалізований в рамках програми “Німецько-українські молодіжні зустрічі”

Програма відбувається за підтримки Фонду «Пам'ять, відповідальність і майбутнє" (EVZ) і реалізується Центром регіональних стратегій (Німеччина) і Національним університетом "Києво-Могилянська академія» (Україна).

Мета проекту: спілкування студентів з Німеччини та України та обговорення свого досвіду в студентській адвокації в контексті університету та поза аудиторних активностей (формальних і неформальних), підготовка до майбутньої кар'єри та громадської активності.

Вимоги до учасників: Студенти повинні брати активну участь в інформаційно-адвокаційній діяльності та або іншій організації в контексті університетів (студентське самоврядування, студентські організації тощо) і може поділитися своїм досвідом. Інша громадська активність і зацікавленість у стабілізації відносини із Західною Європою вітаються.

Робоча мова: рідна мова, частково англійська.

Реалізація проекту: табір триватиме 5 днів, Німецька сторона делегує 11, українська - 29 учасників/студентів. Молодіжний обмін включає в себе лекції, дискусії, роботу в групах та екскурсії.

Витрати: відшкодовуються витрати на відрядження (поїзд/автобусні квитки), проживання та харчування.

Умови участі: надіслати мотиваційний лист (з описом залученості до тематики проекту і мотивації до участі): answer_me@ukr.net, особистого телефонного/Skype інтерв'ю.

Крайній термін: 16.10.2015

Контактна інформація: Юрій Глигало

Електронна пошта: answer_me@ukr.net

Мобільний телефон: +38 050 3848628, +38 067 6021196

Skype: yuriy.glygalo