Склад

Куратор СНТ

проф. Непорада К.С.

 Непорада Каріне Степанівна

Доктор медичних наук, професор. Завідувач кафедри біологічної та біоорганічної хімії.

(вул. Шевченка, 23, адміністративний корпус УМСА, 4 поверх, кафедра біологічної та біоорганічної хімії)

 

 

 

Голова Ради СНТ

Шкодіна

 Шкодіна Анастасія Дмитрівна

Студентка 5 курсу медичного факультету №1.

Протягом 2015 - 2017 років була тренером Полтавської збірної команди у Всеукраїнському турнірі юних хіміків.

У 2016 році  стала переможцем міського та обласного етапів Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика.

У 2017 – переможець підсекції латинська мова на Всеукраїнській студентській науковій конференції "Погляд майбутніх лікарів на сучасну медицину", м. Полтава.

Має дипломи за неординарний розв'язок завдань і за оригінальний підхід до вирішення практичного туру Всеукраїнської студентської олімпіади з хімії.

У 2018 р. - переможець секції морфологія на Всукраїнській студентській науковій конференції «MEDSCOP 2018», м.Полтава, та секції експериментальна медицина XXII Міжнародного медичного конгресу студентів та молодих вчених, м.Тернопіль; учасник Загальноуніверситетської конфереренції студентів та молодих вчених, м.Львів, та Науково-практичної конференції студентів та молодих вчених з міжнародною участю «Інновації в медицині», м. Івано-Франківськ, голова комітету охорони здоров’я UMSA Poltava, лауреат премії НАМН за значні успіхи в навчанні.

2019 р. - переможець секцій морфологія та клінічна медицина №3 на Всукраїнській студентській науковії конференції «MEDSCOP 2018», м.Полтава, секції експериментальна медицина XXIII Міжнародного медичного конгресу студентів та молодих вчених, м.Тернопіль, секції неврології Міжнародної конфереренції студентів та молодих вчених «LYSICON 2019», м.Львів, секцій патоморфології та патофізіології всеукраїнської конференції «Перший крок в науку-2019», м. Вінниця, секції психіатрії науково-практичного медичного конгресу студентів та молодих вчених «Медицина ХХІ сторіччя», м.Краматорськ, секцій патоморфології та неврології Республіканської наукової конференції студентів і молодих вчених «Проблеми і перспиктиви розвитку медицини», м.Гомель (Білорусь).

Член СНГ кафедр патофізіології, патологічної анатомії з секційним курсом, нервових хвороб з нейрохірургією та медичною генетикою, психіатрії, наркології та медичної психології..

Кількість публікацій – 25.

Коло наукових інтересів: дослідження синдрому системної запальної відповіді, морфофункціональних особливостей нюхового аналізатора людини, порушення емоційно-вольової сфери у пацієнтів з аддикціями, спастичність та якість життя у пацієнтів з розсіяним склерозом, особливості нейрометаболізму.

Контакти:

моб.: +380997182220,

email: ad.shkodina@gmail.com

Заступник голови Ради СНТ

Безкоровайна

Безкоровайна Анна Олександрівна

Студентка 5 курсу медичного факультету №1.

Учасниця конференції «Погляд майбутніх лікарів на сучасну медицину» в 2016 та 2017 роках, переможець у підсекції іноземних мов секції «Гуманітарні дисципліни» в 2017 році.

У 2016 році здобула диплом І ступеня в Міжнародному мовно-літературному конкурсі ім. Т.Г.Шевченка, IV етап.

Стипендіат Президента України в 2016-2017 н.р.

Учасниця програми міжнародних обмінів Erasmus+ International у 2017 році, м. Салоніки, Греція.

Учасниця програми наукових обмінів у 2019 році від UMSA - Чехія.

Кількість публікацій – 6.

Коло наукових інтересів: вроджені та набуті психічні та ментальні розлади; вади зорового аналізатора, їх діагностика; розширене вивчення англійської мови.

Контакти:

моб.: +380978087757,

email: anyabezkor@gmail.com

Секретар Ради СНТ

Свирида О.С.Свирида Олександр Сергійович

Студент 2 курсу стоматологічного факультету.  

Член СНГ з іноземних мов, медичної біології та соціальної медицини.

Кількість публікацій: 3

Коло наукових інтересів: щелепно-лицева хірургія, хірургічна стоматологія.

Контакти:

моб.: +380503057503,

email: sbartha19@yahoo.com

МПВнтвІВ