Загальні собори старост студентських наукових груп

Увага! Рада Студентського наукового товариства запрошує старост студентських наукових груп на загальні збори, які відбудуться 19 вересня 2019 року о 16:00 у лекційній аудиторії №7.

Рейтингова оцінка діяльності СНГ

Пропонуємо до Вашої уваги затверджений план рейтингової оцінки діяльності студентських наукових гуртків та план оформлення звіту.

З повагою, Рада СНТ УМСА.

Рейтинг СНГ 2018

Шановні колеги!
Рада СНТ УМСА пропонує до Вашої уваги проект рейтингової оцінки студентських наукових груп, що створений з метою висвітлення їхньої діяльності.

Рейтинг СНГ за 2018 рік створено відповідно до поданого проекту та за підсумками звітів роботи СНГ, що були надані старостами в Раду СНТ. Студентські наукові групи, що не ввійшли до рейтингу мають оцінку - 0.

4-е засідання СНГ з хірургічної стоматології та ЩЛХ.

8.11.18 відбулись IV засідання СНГ з хірургічної стоматології та ЩЛХ. На якому професор Аветіков Д. С. провів МК з теми «Діагностика та лікування дисфункцій СНЩС». В зв‘язку з поширеністю даної проблеми серед суспільства і зацікавленістю студентів в цій темі, було вирішено продовжити МК на наступному засіданні. Котре відбудеться 22.11.18 в 2 клінічній залі.

СНГ з гістології

Сьогодні, 12.11.18, відбулася лекція з гістології, ембріології та цитології на тему: «Розвиток, будова паренхіматозних органів та залоз зовнішньої секреції». Лектор Стецук Валерій Евгенійович.

СНГ кафедри ортопедичної стоматології з імплантологією

Цифрова стоматологія на сьогоднішній день є невід'ємним атрибутом сучасної стоматологічної клініки. Вона включає в себе використання комп'ютерного моделювання зубів, абатментів, виготовлення хірургічних шаблонів для установки імплантатів і багато чого іншого на підставі даних комп'ютерної томографії та сканування (внутриротового, або сканування моделей).