30 березня - 1 квітня 2017 року було проведено 73-тю Всеукраїнську студентську наукову конференцію "Погляд майбутніх лікарів на сучасну медицину".

Чекаємо всіх учасників конференції, хто не отримав сертифікат учасника у кімнаті Наукового товариства студентів, 2 поверх адміністративного корпусу.

Подано робіт: 210

З них усних доповідей: 168

Учасників з інших міст: 29

Організовано секцій: 11, в тому числі підсекцій – 4

Робіт повернених на доопрацювання – 36%

З них не прийнято до розгляду – 1

Топ 7 кафедр за кількістю поданих  робіт:

1.Кафедра іноземних мов з латинською мовою та медичною термінологією - 25

2.Кафедра українознавства та гуманітарної підготовки  - 13

3. Кафедра пропедевтики терапевтичної стоматології - 8

4. Кафедра дитячої терапевтичної стоматології з профілактикою стоматологічних захворювань - 8

5. Кафедра дитячої хірургічної стоматології з пропедевтикою хірургічної стоматології - 7

6. Кафедра терапевтичної стоматології - 7

7. Кафедра онкології та радіології з радіаційною медициною - 7


Переможці:

СЕКЦІЯ КЛІНІЧНА МЕДИЦИНА №1 (внутрішня медицина)

1. Громова Маргарита Олександрівна, Донецький національний медичний університет ім. Горького.

2. Дондик Ксенія Вадимівна, 4 курс стоматологічного факультету; кафедра внутрішньої медицини №3 з фтизіатрією.

2. Білокінь Діана Юріївна, 5 курс медичного факультету №1; кафедра внутрішньої медицини з професійними хворобами.

3. Островський Владислав Леонідович, 5 курс медичного факультету №1; кафедра внутрішньої медицини №1.


СЕКЦІЯ КЛІНІЧНА МЕДИЦИНА №2 (педіатрія, акушерство та гінекологія)

1. Данільченко Валерія Едуардівна, 5 курс медичного факультету №1; кафедра педіатрії №1 з пропедевтикою та неонатологією.

2. Чеботар Олександр Віталійович, 5 курс медичного факультету №1; кафедра педіатрії №2.

Гурська Аліна Володимирівна, 5 курс медичного факультету №2; кафедра педіатрії №2.

3. Дусько Діана Миколаївна, 4 курс медичного факультету №1; кафедра акушерства та гінекології №1.


СЕКЦІЯ КЛІНІЧНА МЕДИЦИНА №3 (нервові хвороби, психіатрія та наркологія,  пропедевтика внутрішньої медицини)

1. Трибрат Анжеліка Анатоліївна, 4 курс медичного факультету №1; кафедра пропедевтики внутрішньої медицини з доглядом за хворими, загальної практики (сімейної медицини).

2. Ткаченко-Радогуз Тетяна Василівна, 5 курс медичного факультету №1; кафедра нервових хвороб з нейрохірургією та медичною генетикою.

3. Кравченко Ольга Віталіївна, 4 курс медичного факультету №1; кафедра нервових хвороб з нейрохірургією та медичною генетикою.


СЕКЦІЯ КЛІНІЧНА МЕДИЦИНА №4 (хірургічні дисципліни)

1. Боскіна Марія Григоріївна, 5 курс медичного факультету №1; кафедра дитячої хірургії з травматологією та ортопедією.

2. Білоус Григорій Григорович, Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова.

3. Литвиненко Сергій Сергійович, 5 курс медичного факультету №1; кафедра оторинолярингології з офтальмологією.


СЕКЦІЯ СТОМАТОЛОГІЯ №1 (терапевтична стоматологія)

1. Степанченко Ірина Володимирівна, 3 курс стоматологічного факультету; кафедра терапевтичної стоматології.

2. Скрипник Максим Ігорович, 3 курс стоматологічного факультету; кафедра пропедевтики терапевтичної стоматології.

3. Чикор Марія Валентинівна, 2 курс стоматологічного факультету; кафедра пропедевтики терапевтичної стоматології.


СЕКЦІЯ СТОМАТОЛОГІЯ №2 (хірургічна стоматологія) ​

1. Скрипник Максим Ігорович, 3 курс стоматологічного факультету; кафедра дитячої хірургічної стоматології з пропедевтикою хірургічної стоматології.

2. Семенов Антон Ігорович, 4 курс стоматологічного факультету; кафедра хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії з пластичною та реконструктивною хірургією голови та шиї.


СЕКЦІЯ СТОМАТОЛОГІЯ №3 (ортопедична стоматологія, ортодонтія)

1. Біловол Аліна Сергіївна, 3 курс стоматологічного факультету; кафедра пропедевтики ортопедичної стоматології.

2. Пацкевіч Юлія Сергіївна, 4 курс стоматологічного факультету; кафедра пропедевтики ортопедичної стоматології.

3. Бутулай Богдан Ігорович, 4 курс стоматологічного факультету; кафедра мікробіології, вірусології та імунології; кафедра ортопедичної стоматології з імплантологією.

Липченко Тетяна Олександрівна, 5 курс стоматологічного факультету; кафедра ортопедичної стоматології з імплантологією.


СЕКЦІЯ ПРОФІЛАКТИЧНА МЕДИЦИНА (Гігієна, соціальна медицина, інфекційні хвороби з епідеміологією, фтизіатрія)

1. Бєляєв Ігор Сергійович, 2 курс медичного факультету №1; кафедра соціальної медицини, організації та економіки охорони здоров’я з біостатистикою.

2. Авєтіков Георгій Давидович, 1 курс стоматологічного факультету; кафедра соціальної медицини, організації та економіки охорони здоров’я з біостатистикою.

3. Гринзовська Анастасія Анатоліївна, 2 курс медичного факультету №1; кафедра кафедра соціальної медицини, організації та економіки охорони здоров’я з біостатистикою.


СЕКЦІЯ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНА МЕДИЦИНА​

1. Скрипник Максим Ігорович, 3 курс стоматологічного факультету; кафедра медичної, біологічної та біоорганічної хімії.

2. Гвозд Мар’ян-Гордій Іванович, Львівський національний медичний університет.

3. Вороновська Марія Михайлівна, Львівський національний медичний університет.

3. Аджала Оламіде Майкл, 3 курс факультету підготовки іноземних студентів; кафедра експериментальної та клінічної фармакології; кафедра мікробіології, вірусології та імунології.


СЕКЦІЯ МОРФОЛОГІЯ​

1. Синенко Владислав Анатолійович, 3 курс медичного факультету №1; кафедра патологічної анатомії з секційним курсом.

2. Байдак Марія Олександрівна, 3 курс медичного факультету №1; кафедра патологічної анатомії з секційним курсом.

3. Синявська Валерія Володимирівна, 3 курс медичного факультету №1; кафедра оперативної хірургії і топографічної анатомії; кафедра патологічної анатомії з секційним курсом.


СЕКЦІЯ КЛІНІЧНЕ МЕДСЕСТРИНСТВО

1. Івашина Марія-Даміра Валентинівна, 3 курс медсестринського відділення, медичний коледж ВДНЗ України “УМСА”.

2. Коваленко Марина Володимирівна, Кременчуцький медичний коледж ім. В.І. Литвиненка.

3. Сивоглаз Алла Анатоліївна, 1 курс медсестринського відділення, медичний коледж ВДНЗ України “УМСА”.

Галицька Світлана Василівна, 1 курс медсестринського відділення, медичний коледж ВДНЗ України “УМСА”.


СЕКЦІЯ ГУМАНІТАРНІ ДИСЦИПЛІНИ​

ПІДСЕКЦІЯ ЛАТИНСЬКА МОВА

1. Шкодіна Анастасія Дмитрівна, 2 курс медичного факультету №1; кафедра іноземних мов з латинською мовою та медичною термінологією.


ПІДСЕКЦІЯ ІНОЗЕМНА МОВА​

1. Безкоровайна Анна Олександрівна, 2 курс медичного факультету №1; кафедра іноземних мов з латинською мовою та медичною термінологією.


ПІДСЕКЦІЯ УКРАЇНОЗНАВСТВО​

1. Нікіщенко Катерина Олександрівна, 1 курс медичного факультету №1; кафедра українознавства та гуманітарної підготовки.


ПІДСЕКЦІЯ РОСІЙСЬКА МОВА ЯК ІНОЗЕМНА

1. Мамарасулова Софія Равшанбекова, 1 курс стоматологічного факультету; кафедра українознавства та гуманітарної підготовки.

До новини додано Звіт Наукогово товариства студентів за період 2016-2017 років та статистика розвитку Наукового товариства студентів за період головування Радою студ. Левицького Георгія 2013-2017 роки.

Висловлюємо слова пошани та вдячності організаторам конференції: оргкомітету, Раді НТС, куратору НТС проф. Непораді К.С., проректору з наукової робти проф. Кайдашеву І.П. та всім, хто приймав участь в конференції! До нових зустрічей!

Проведено 73-тю Всеукраїнську студентську наукову конференцію "Погляд майбутніх лікарів на сучасну медицину" 30 березня-1 квітня 2017 року м. Полтава